Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bu gün 1 Mayıs İşçi bayramını hep birlikte kutlamak için saat 11.30 da İDO önünde toplanarak Cumhuriyet Meydanına Doğru yine hep birlikte geçerek bayram kutlaması nı başlatacak.
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2024/04/image-9.png)
Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bu gün 1 Mayıs İşçi bayramını hep birlikte kutlamak için saat 11.30 da İDO önünde toplanarak Cumhuriyet Meydanına Doğru yine hep birlikte geçerek bayram kutlaması nı başlatacak.