Marmara Öncü Haber

Büyükşehir’den, üniversitelilere vize haftasında ücretsiz ulaşım imkânı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyükşehir’den, üniversitelilere vize haftasında ücretsiz ulaşım imkânı
23 Nisan 2024 - 19:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20-28 Nisan günleri arasında Bahar Yarıyılı vize sınavlarını gerçekleştirecek olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencileri için kampüse ve ek binalara ulaşım sağlayan belediyeye ait toplu taşıma araçlarını ücretsiz yaptı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, eğitime tam destek vermeye devam ediyor. 20-28 Nisan günleri arasında Bahar Yarıyılı vize sınavlarını gerçekleştirecek olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler de Büyükşehir Belediyesi iştiraki Balıkesir Toplu Taşıma AŞ’ye ait toplu taşıma araçlarıyla ücretsiz olarak okullarına ulaşımlarını sağlayacak.
SINAV HAFTALARINDA ÜCRETSİZ ULAŞIM
Sınav haftalarında öğrencilere kolaylık ve motivasyon sağlamak amacıyla bu tür uygulamaların oldukça anlamlı olduğunu dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın; Balıkesir Üniversitesi ve Onyedi Eylül Üniversitesi öğrencilerine vize ve final haftaları boyunca ücretsiz ulaşım hizmeti sağlayacaklarını vurgulayarak “Eğitime destek vermeye ve öğrencilerimizin hayatını kolaylaştıracak uygulamalara her daim devam edeceğiz. Balıkesir’imizin ve ülkemizin aydınlık geleceği olan gençlerimize, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Ayrıca Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da şehrimiz genelinde Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçlarını ücretsiz yaptık. Atatürk’ün çocukları; rahatça gezip bayramlarını keyifle geçirsin ve kendileri için hazırladığımız programlara kolaylıkla katılabilsin.” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu