Gelecek Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Hayrettin Dağ, seçime sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Gelecek Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı Hayrettin Dağ, seçim çalışmaları kapsamında Sunullah Mahallesi (Pazartesi Pazarı) ni ziyaret etti. Mahalledeki kahvehane ve esnafları ziyaret eden Başkan Adayı Dağ, buralarda yaptığı konuşmada, “Ben Hayrettin Dağ, Gelecek Partisi Bandırma Belediye Başkan Adayı. Ben de içinizden birisiyim. Ben yıllar önce Pazartesi pazarında fırın işletmeciliği yaptım ve sizin içinizden biriyim. Bugün burada Gelecek Partisi Başkan Adayı olarak karşınızdayım. Desteğinizi istiyorum. Vereceğiniz her desteğin ve oyun size hizmet olarak geri döneceğinden emin olunuz. Ben tüm Bandırmalıların oylarına talibim. Bu kardeşinizi destekleyeceğinizden eminim. Destek sizden hizmet bizden’ diyerek destek istedi. Başkan Adayı Hayrettin Dağ’ın kahvehanelerde konuşmaları sık sık alkışlarla kesildi. Pazartesi Pazarı ziyaretinde Dağ’ a gösterilen ilgi dikkat çekti.