Marmara Öncü Haber

CHP’Lİ AHMET AKIN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARIYLA BİR ARADA:

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP’Lİ AHMET AKIN BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞANLARIYLA BİR ARADA:
25 Mart 2024 - 13:43
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

‘KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNANMAYACAK’

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve BASKİ çalışanlarıyla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nde açıklama yapan Akın, “Büyükşehir’de kimsenin ekmeğiyle oynanmayacak. Nokta. Büyükşehir’de adaletli bir yönetimi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve BASKİ’yi ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi. BASKİ’nin Toplu Taşıma Merkezi’ndeki Genel Müdürlük binası ve Büyükşehir Belediyesi’nin Mekik Sokak’taki merkez binasında Büyükşehir personeliyle buluşan Akın, belediye içerisinde aylardır yayılmaya çalışılan işten çıkarma söylentilerinin gerçek dışı olduğunu tek tek ellerini sıktığı personele anlattı. Akın, kimsenin ekmeğiyle oynanmayacağını söyledi. Büyükşehir ziyaretinin ardından bir açıklama yapan Akın şunları kaydetti:

“Büyükşehir Belediyemizi, BASKİ’mizi ziyaret ettik. Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda çalışan bütün yol arkadaşlarımı, kardeşlerimi, emekçi kardeşlerimi, taşeron ve diğer şirketlerde çalışan tüm Büyükşehir Belediye ailemizi ziyaret ettik. Değerli kardeşlerim hiçbir şeye inanmasınlar. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde kimsenin ekmeğiyle oynanmayacak. Nokta. Dışarıdan insanlar getirilip, vesaire, böyle bir şey olmayacak. Açık ve net söylüyorum Balıkesir Büyükşehir’de çok güzel bir yönetim, adaletli bir yönetim, hakkın yenmediği, milletimize, çalışanımıza, esnafımıza hakkının iade edildiği bir Balıkesir’i hep birlikte inşa edeceğiz. Hepinize hayırlı Ramazanlar. İnşallah 31 Mart’tan sonra memleketimiz için hayırlı olur.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu