Şehrin sisli ve puslu sokaklarında ” Siyah Mantolu Kadın”
Şair/yazar Bahar Önen Büke ‘nin kaleme aldığı “Siyah Mantolu Kadın” şiir kitabı Ange yayınevi aracılığıyla çıktı.
Bahar Önen Büke 6 Mart 1984 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Halen Bandırma’da ikamet eden yazar Balıkesir ‘in yerel bir gazetenin yazar/şair kadrosunda yer alıyor. Ayrıca çeşitli gazete ve edebiyat dergilerinde eserleri ile yer almaktadır. Kitabın çıkma aşamasında ve sonrasında halen şiirler yazmaya devam eden şairin “Siyah Mantolu Kadın” şiir kitabında yer alan ve ikinci kitabına yer vermek için ayrılmış şiirleri çeşitli edebiyat dergilerinde ve gazetede yer alırken şiir radyolarında da okunmaya devam ediyor.
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2024/02/image-4.png)