Marmara Öncü Haber

TİNGADER BANDIRMA ŞUBESİ KAYMAKAM AKSAKAL ZİYARET ETTİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TİNGADER BANDIRMA ŞUBESİ KAYMAKAM AKSAKAL ZİYARET ETTİ
16 Ocak 2024 - 15:23
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Tüm Internet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER) Bandırma Şubesi, Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Türkiye çapındaki bütün illerde aktif olarak faaliyet yürüten ancak ilk kez bir ilçede şube açan Tüm Internet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği, Bandırma yapılanmasını tamamladıktan sonra Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’ı ziyaret etti. Bandırma Şube Başkanı Ahmet Duymaz ve yönetim kurulu üyelerince gerçekleştirilen ziyarette, Kaymakam Engin Aksakal’a derneğin işleyişi, faaliyetleri ve amaçları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Şube Başkanı Ahmet Duymaz, dernek olarak Bandırma’da yerel medyanın güçlenmesine katkı sağlamayı ve desteklemeyi amaçladıklarını belirtti.

Kaymakam Engin Aksakal ise bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel medyanın gücünün önemine değindi. Özellikle internet gazeteciliğinin günümüzde önemli bir noktaya geldiğini ifade eden Kaymakam Engin Aksakal, doğru bilginin, doğru şekilde iletilmesinin toplumun doğru bir şekilde bilgilendirilmesi açısından kritik olduğunu dile getirdi. Kaymakam Engin Aksakal, yerel medyanın, kentteki gelişmeleri takip etme, halkı bilgilendirme ve toplumsal olaylara duyarlı bir şekilde yaklaşma noktasında önemli bir role sahip olduğunu vurguladı.

Kaymakam Engin Aksakal, ziyaretin sonunda günün hatırasına gazetecilerle fotoğraf çektirdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu