Marmara Öncü Haber

BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI AV. TOLGA TOSUN’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
23 Kasım 2023 - 19:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yaşamımızda öğretmenlerimizin silinmez izleri vardır. 100. Yılını kutladığımız Türkiye Cumhuriyeti; öğretmenlerimizin azmi, emekleri ve özverisi sayesinde medeniyet yürüyüşündeki meşalesini hiç söndürmeden yoluna devam etmektedir.

Öğretmenlerimiz, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında yetiştirdiği öğrencilerle Türkiye Cumhuriyeti’ni özgür ve bağımsız bir devlet olarak, sonsuza kadar yaşatmaya, kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edecektir.

Başöğretmenimizin yaktığı eğitim meşalesini büyük bir azimle, fedakarlıkla elden ele taşıyarak; vatanın her bir köşesine ilmin ışığını yayan, en zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle yerine getiren öğretmenlerimiz istikbalimizin de mimarlarıdır.

Biz de Ulu Önder Atatürk’ün “Eğitimde feda edilecek tek bir fert yoktur.” sözünün izinden ilerliyor, belediyemiz bünyesindeki Destek Eğitim Kurs Merkezi ve okul öncesi eğitimde Gündüz Bakım Evlerimizle eğitimde fırsat eşitliğini destekliyor, çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğe hazırlanırken yanlarında oluyoruz.

Sevgili Öğretmenlerimiz;

Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu kutsal görevi yerine getirirken şehit düşen ve hayatını kaybeden tüm öğretmenlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere yol gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü  kutluyorum.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu