Bandırma Kent Konseyi olarak yaptığımız yüzlerce çalışma ile 29 Ayda Bandırmamızda onbinlerce vatandaşımızla bir araya geldik. Çalışmalarımıza görev sürecimiz boyunca ana gündemimiz Bandırma diyerek devam edeceğiz.
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/image-132-1024x1024.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/image-131-1024x1024.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/image-130-1024x1024.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/image-129-1024x1024.png)
Bandırma Kent Konseyi olarak yaptığımız yüzlerce çalışma ile 29 Ayda Bandırmamızda onbinlerce vatandaşımızla bir araya geldik. Çalışmalarımıza görev sürecimiz boyunca ana gündemimiz Bandırma diyerek devam edeceğiz.