Bandırma Engelime Renk Ver Derneğini ziyaret eden Balıkesir İyi Parti Milletvekili Turhan Çömez,e Dernek Başkanı Nercü Hanım Bizim çok sıkıntılarımız var Bandırma da bize tahsis edilen bu küçücük yerde mücadele etmeye çalışıyoruz.
Bugün yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı bizi onurlandırdınız bunun için teşekkür ederiz ancak bize hangi konularda yardımcı olabileceksiniz, bu konularla ilgili veya bizim şikayetlerimizle ilgili hangi projelerle geldiniz dedi.
Balıkesir İyi Parti Milletvekili Turhan Çömez Bu sıkıntıların hemen çözülemeyeceğini ancak kendileri ikdidara geldiklerinde bu sorunları çözmeye çalışacaklarını söyledi.
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/image-45.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/11/image-44.png)