Marmara Öncü Haber

GENÇ GRİŞİMCİLER KURULUNDAN TKDK ZİYARETİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GENÇ GRİŞİMCİLER KURULUNDAN TKDK ZİYARETİ
03 Kasım 2023 - 17:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Borsamız Genç Girişimciler Kurulu üyeleri Balıkesir Tarım ve  Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK)  IPARD  İl Koordinatörlüğü’nü ziyaret etti.

Proje Başvuru Yönetim Birimi Amiri Sn. Nevzat Göksu ile bir araya gelen  Borsamız Genç Girişimciler Kurul Başkanı Yüksek Ziraat Mühendisi Burak Okbay , Projeler Sorumlusu Eyyüp Arslan ve kurul üyeleri Bölgemizde TKDK IPARD Destekleri, proje uygulama süreçleri, İPARD 3 programının detayları gibi konularda görüşmeler yapıldı. Kurul üyelerimizde borsamız faaliyetleri ve mevcut çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Borsamızın proje çalışmaları, gelecek dönem proje hazırlıkları, AB Sınırda Karbon düzenlemesi, 2030 Avrupa Yeşil Mutabakatı gibi çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldı. Balıkesir TKDK iL Koordinatörlüğünün Bandırma ve çevresinde proje uygulama, program tanıtım gibi süreçlerde işbirliği ve ortak çalışma konuları ele alındı. Verimli geçen görüşmenin ardından kurul üyeleri Proje Başvuru Yönetim Birimi Amiri Sn. Nevzat Göksu’ya nazik ev sahipliği ve verdiği bilgiler için teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu