Marmara Öncü Haber

Vali Ustaoğlu İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Ustaoğlu İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor
02 Kasım 2023 - 19:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali İsmail Ustaoğlu bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Susurluk İlçesinde program gerçekleştirdi.

Susurluk İlçesindeki gün boyu süren programına Kaymakam Muammer Köken’i ziyaret ile başlayan Ustaoğlu, Kaymakamlık ziyaretinde ilçede yürütülün çalışmalar ile ilgili bilgi almak üzere ilçe müdürleriyle bir araya geldi.

Vali İsmail Ustaoğlu değerlendirme toplantısının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığındaki incelemelerinin yanı sıra İlçedeki ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Nurettin Güney’e de ziyarette bulundu.

İl genelindeki yatırımları ziyaretleriyle yerinde inceleyen Vali Ustaoğlu, Susurluk İlçesinde yapımı devam eden Susurluk Devlet Hastanesi İnşaatı’nda incelemede bulundu.

Programlarında Balıkesir’in ticaretine ve istihdamına önemli katkılar sağlayan işletmeleri de ziyaret eden Vali Ustaoğlu; Heinz Kraft Fabrikası, Şeker Fabrikasını ve Matlı Holding Susurluk Burdan Süt Fabrikası’nda incelemelerde bulundu. İşletmelerin üretim alanlarını gezen Ustaoğlu yetkililerden bilgi aldı.

İlçedeki programında yoğun ilgiyle karşılanan Vali Ustaoğlu, bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet etti, esnafa hayırlı işler bol kazançlar diledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu