Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Sagay, Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı, Önceki Dönem Milletvekilimiz Cemal Öztaylan ve Daire Başkanlarımız ile birlikte
Bandırmamız için yapacağımız projeler ile ilgili sahadayız
Sorunları yerinde tespit etmek ve çözüm önerileri sunmak için kurumlar arası işbirliği yaparak hareket ediyoruz.Vatandaşlarımızdan gelen talepleri en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/image-176.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/image-175.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/image-174.png)
![Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-173.png](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/10/image-177.png)