Marmara Öncü Haber

ÖZAYDIN EDİNCİK AKARYAKIT İSTASYONU YENİLENEN YÜZÜYLE AÇILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÖZAYDIN EDİNCİK AKARYAKIT İSTASYONU YENİLENEN YÜZÜYLE AÇILDI
24 Ekim 2023 - 17:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye çapında madencilik, yol, kavşak, santral inşaatları gibi dev projelere imza atan ve Bandırma’da da çeşitli projelerle birlikte akaryakıt sektöründe de hizmet veren Özaydın, dünyanın önde gelen petrol markalarından Shell ile güçlendirdiği Edincik Akaryakıt İstasyonunu yenilenen yüzüyle hizmete açtı. Çanakkale Asfaltı Küçükkoru Mevkii’nde bulunan akaryakıt istasyonunun açılışına Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Yağar, Bandırma Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Gelecek Partisi Genel Merkez Mali Danışmanı Burhan Deniz, Edincik Mahalle Muhtarı Kamil Eryılmaz, Shell Türkiye Yetkilileri ve Özaydın Akaryakıt yönetici ve çalışanları katıldı. Özaydın Akaryakıt Sahibi Tezcan Aslan açılışta yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Shell Türkiye’nin 100 ncü yılında Özaydın Akaryakıt olarak Shell markası ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek yenilenen yüzüyle Özaydın Akaryakıt Edincik İstasyonunun Bandırma ve bölgemize hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Gelecek Partisi Genel Başkan Mali Danışmanı Burhan Deniz, Shell Türkiye Yetkilileri ve Özaydın Akaryakıt sahip ve yöneticileri birlikte kurdela kesimini gerçekleştirdi. Açılışa katılanlara ikramlarda bulunuldu. (Haber – Foto : Mustafa YAMANER)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu