Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilciliğinden Başkan Eşref Uysal, Gazi Fatih Öztürk, Şehit babası şaban Uran ve Gazı Ertan Kanarlıoğlu Bandırma Müftüsü Abdulhamid Pehlivan’a iade-i ziyarette bulundu. Müftü Pehlivan ile Bandırma hakkında sohbet ettiklerini belirten Dernek Bandırma Temsilcisi Eşref Uysal, müftü Abdulhamid Pehlivan’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. Şehit ve Gazilik mertebesinin çok kutsal olduğunu belirten Müftü Pehlivan ziyaretlerinden dolayı Gazilere teşekkür etti.