Marmara Öncü Haber

SARIMSAKLI DA OTELDE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
SARIMSAKLI DA OTELDE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ
11 Eylül 2023 - 17:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca 04.09.2023 tarihinde M.M. isimli şahıs Ayvalık Küçükköy Mahallesi Sarımsaklı mevkiinde faaliyet gösteren otelin personel odasında ölü olarak bulunmuştur. Yapılan otopsi sonucunda M.M.’nin ateşli silah ile vurulduğu, herhangi bir darp cebir izine rastlanmadığı tespit edilmiştir. Meydana gelen olay ile ilgili olarak Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca kurulan özel ekip ve Jandarmanın Dedektifleri Olan JASAT timlerince 30 adet kameraya ait 72 saatlik görüntü incelenmiş, çevre araştırması yapılmış olup elde edilen deliller sonucunda 4 (dört) ilde eş zamanlı operasyonlar düzenlenerek 7 (yedi) şüpheli Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca adliyeye sevk edilmiştir.

    Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde meydana gelen Kasten Öldürme olayının kısa sürede aydınlatılması, faillerinin yakalanarak adli makamlara sevk edilmesi, görev etkinliğinin üst seviyeye çıkartılması için azim ve kararlılıkla faaliyetlerine devam etmektedir.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu