Marmara Öncü Haber

TEKSÜT BANDIRMASPOR’UN YENİ TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TEKSÜT BANDIRMASPOR’UN YENİ TESİSLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI
13 Temmuz 2023 - 16:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TFF 1’inci Lig’in güçlü takımlarından Teksüt Bandırmaspor 2 yeni bina ve bir antreman sahası açılışı ile tesisleşmeye hız verdi. Tesislere “Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri” adı verildi. Tesis açılışında yeni sporcu konaklama tesisinin de müjdesi verildi.

Başkanlık görevine geldiği günden beri sportif başarıların yanı sıra  tesisleşmeye de büyük önem veren Onur Göçmez açılışta yaptığı konuşmada, “Kulüplerin sürdürülebilir ve istikrarlı bir başarı yakalaması için tesisleşme büyük önem taşıyor. Biz de bu çerçevede her yıl kendi imkanlarımız çercevesinde adımlar atıyoruz. Tesisler konusunda dağınık bir yapıdan toplu bir yapıya geçme amacındayız. Yeni açtığımız “Kulüp İdari Binası” ile kulüp çalışanlarımızın daha rahat çalışabilecek. InBordo lokali ile de futbolcu ve aileleri boş zamanlarında kaliteli vakit geçirebilecekler. Aynı zamanda yine bu alanda barbekü yapılabilecek, açık havada dinlenilebilecek bir hobi bahçemiz oldu. Yapımına geçen sezon başladığımız Avrupa standartlarında antreman sahamız da bu sezon kullanıma hazır hale getirildi.” diye konuştu.

                               TESİSLERİN ADI: BANDIRMASPOR CİNÇUKURU TESİSLERİ

Bandırmaspor Başkanı Göçmez: “Sanayideki idman sahamızın olduğu yerin adını da “Bandırmaspor Cinçukuru Tesisleri” koyduk. Cinçukuru Bandırmamız için büyük öneme sahip. Bandırmaspor’un doğduğu ilk idmanlarını yaptığı, ilk maçlarını oynadığı, taraftarla bütünleştiği bir yer. Taraftarın gönlünde, hatıralarında yaşayan  köklerinin olduğu tarihsel bir öneme sahip” dedi.

                                               SPORCULARA KONAKLAMA TESİSİ YAPILACAK

Bandırmaspor Başkanı, kısa zaman içinde başlayacak yeni tesis için de anlaşmanın yapıldığını açıkladı. Göçmez; “1500 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak Sporcu Konaklama Tesisi 44 yatak kapasiteli olacak. Bandırma Çinçukuru Tesislerine yapılacak bu bina ile kulübün tek yerde toplanacak. Bu da takıma olumlu katkı sağlayacaktır. Tesisi de kısa süre içinde bitirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu