Marmara Öncü Haber

Muhteşem Festival sona erdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Muhteşem Festival sona erdi
10 Temmuz 2023 - 14:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek Aromaterapi Festivali bu yılda renkli görüntülere ve büyük bir coşkuya sahne oldu. Binlerce kişinin Ören Sahili’nde düzenlenen konserlerde bir araya geldiği festival 4 gün boyunca 111 etkinliğe ev sahipliği yaptı.

111 ETKİNLİK YAPILDI
“Tarladan Hasada, Lezzet, Şifa, Sanat” temasıyla 6-7-8-9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilen 4. Aromaterapi Festivali, dolu dolu geçen 4 günün ardından sona erdi. Hasat şenliklerinden atölye çalışmalarına, konserlerden söyleşilere kadar birbirinden farklı 111 etkinliğe ev sahipliği yapan festival, renkli görüntülere ve büyük bir coşkuya sahne oldu.

COŞKU ÖREN SAHİLİ’NE DE TAŞINDI
Bu yıl kapsamın genişletilerek coşkunun Ören Sahili’ne de taşındığı Festival kapsamında Kutsi, Muazzez Ersoy, Nil Karaibrahimgil, Manga, Mithat Körler, Aslı Hünel konseri gerçekleştirildi. Binlerce kişinin katıldığı konserlerin yanı sıra 4 gün boyunca, gece gündüz etkinlikler gerçekleştirildi.

BÜTÜNCÜL BİR STRATEJİ
Festivale katılarak coşkuya ortak olan herkese teşekkür eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Türkiye’nin ilk ve tek Aromaterapi Festivali’nin çıtasını her geçen yıl yükseltiyoruz. Gayemiz, Balıkesir’in potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek turizmi 12 aya yaymak. Bunun için bütüncül bir strateji oluşturduk. Şehrimizdeki yaşam kalitesinin yükseltilmesi, ekonomik kalkınma ve markalaşmaya yönelik çalışmaları aynı anda yürütüyoruz” dedi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu