Marmara Öncü Haber

Vali Şıldak Arife Gününü Şehit Ailelerine Ayırdı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Şıldak Arife Gününü Şehit Ailelerine Ayırdı
28 Haziran 2023 - 20:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Hasan Şıldak, Kurban Bayramının Arife Gününde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Birlik ve beraberliği güçlendiren bayramlarda toplumun birçok kesimiyle bir araya gelen Vali Şıldak, arife günündeki ziyaretlerinde bayramların buruk yaşandığı şehit ailelerini yalnız bırakmadı.

Vali Hasan Şıldak ilk olarak Şehit Polis Memuru Muharrem Aldemir’in Edremit İlçesindeki ailesini ziyaret etti. Şehit aileleriyle her zaman özel olarak ilgilenen Şıldak, daha sonra Şehit P. Er Gediz Çivi’nin İvrindi İlçesindeki ailesini ziyaret etti. Ailelerin bayramını kutlayan Vali Şıldak ziyaret anısında şehitlerin fotoğraflarının olduğu tabloları ailelere hediye etti. Şehitlerin aileleri Vali Şıldak’a nazik ziyaretleri ve yakın ilgileri dolasıyla teşekkür etti.

Vali Şıldak Arife Gününde gerçekleştirdiği program kapsamında daha sonra il protokolü ile birlikte Balıkesir Şehitliğini ziyaret etti. Şıldak, şehitlikte bulunan aileler ile bir araya geldi, kabirleri başında dualarla anılan şehitlerin aileleriyle bayramlaştı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu