Marmara Öncü Haber

ŞAMPİYON BANDIRMA DAN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ŞAMPİYON BANDIRMA DAN
23 Mayıs 2023 - 19:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

10 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye genelinde yapılan Akıl ve Zeka oyunları il finallerinde Qbitz dalında Balıkesir İl birincisi olan Bandırma Hürriyet İlkokulu 3. Sınıf Öğrencisi Elif Çankaya’yı makamında ağırlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, öğrenci Çankaya’ya ödül vererek kutladı.
Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan , 10 Mayıs 2023 tarihinde Balıkesir ‘in bütün ilçelerinin katılımıyla düzenlenen, Akıl ve Zeka oyunları il finallerinde Qbitz dalında Balıkesir İl 1. si olan ve 9-10 ve 11 Haziran tarihlerinde Kayseri’de yapılacak olan final yarışmalarına Balıkesir’i temsilen katılmaya hak kazanan Bandırma Hürriyet İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Elif Çankaya’ya ödül vererek kutladı. Çankaya’nın Kayseri’ de yapılacak final yarışmasında derece ve 1 lik kupası alacağına inandığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan” Öncelikle Elif Kızımızı kutluyorum. Bandırma ve Balıkesir’in gururu oldu. Elif kızımız Kayseri’deki finallerde Balıkesir’i temsil edecek. Sonuç ne olursa olsun , biz Elif kızımızı seviyoruz. Ancak Elif kızımızın finallerden kupa alarak döneceğine inanıyoruz” dedi. Müdür Mutlu Aslan daha sonra Bandırma’nın guru Elif Çankaya’ya çeşitli ödüller vererek kutladı. Ödül töreninde Hürriyet İlkokulu Müdürü Mehmet Güllü’de hazır bulunarak öğrencisinin mutluluğunu paylaştı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu