Marmara Öncü Haber

GÖNEN DE JASAT TAN OPERASYON

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GÖNEN DE JASAT TAN OPERASYON
23 Nisan 2023 - 18:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir İli, Gönen İlçesinde son dönemde meydana gelen, faili meçhul takibi yapılan Bağ/Bahçeden hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik Jandarmanın Dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timlerinden (JASAT) özel bir ekip oluşturulmuştur.

Oluşturulan özel ekip tarafından yapılan titiz ve ayrıntılı araştırmalar neticesinde, Gönen İlçesinde meydana gelen (8) Bağ/Bahçeden hırsızlık olaylarını gerçekleştiren M.A.K., R.K.,M.K., ve S.Ç. isimli (4) şüpheli icra edilen operasyon ile yakalanmış olup, şüphelilerden R.K.,M.K., ve S.Ç. sevk edildiği makamlarca serbest bırakılmış, M.A.K. ise tutuklanmıştır. Ele geçen Bağ/Bahçe malzemeleri sahiplerine teslim edilmiştir.

Balıkesir İl J.K.lığı, sorumluluk bölgesinde hırsızlık olaylarının önlenmesi kısa sürede aydınlatılması, faillerinin yakalanarak adli makamlara sevk edilmesi için azim ve kararlılıkla faaliyetlerine devam etmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu