Marmara Öncü Haber

BİGADİÇ DE BÜYÜKBAŞ HAYVAN HIRSIZLIĞI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
BİGADİÇ DE BÜYÜKBAŞ HAYVAN HIRSIZLIĞI
23 Nisan 2023 - 18:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir ili, Bigadiç ilçesinde, 14 Nisan 2023 tarihinde Ş.A. isimli şahsa ait hayvan damından kurbanlık olarak beslediği (1) adet büyükbaş hayvan kimliği belirsiz kişi yada kişilerce çalınmıştır. Meydana gelen hırsızlık olayının aydınlatılmasına yönelik Jandarmanın Dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timlerinden (JASAT) özel bir ekip oluşturulmuştur.

Oluşturulan özel ekip tarafından yapılan titiz ve ayrıntılı araştırmalar neticesinde, çalınan büyükbaş hayvanın gece vakti bir kamyonete yüklenerek götürüldüğü tespit edilmesi üzerine, yapılan takip neticesinde bahse konu çalınan hayvan Ü.Y. isimli şüphelinin ikametinde ele geçirilmiştir. Hırsızlık olayını gerçekleştiren Ü.Y., Y.Ö. ve M.A. isimli şüpheliler icra edilen operasyon ile yakalanarak haklarında adli işlem yapılmış olup, çalınan hayvan sahibine teslim edilmiştir.

Balıkesir İl J.K.lığı, sorumluluk bölgesinde hırsızlık olaylarının önlenmesi kısa sürede aydınlatılması, faillerinin yakalanarak adli makamlara sevk edilmesi için azim ve kararlılıkla faaliyetlerine devam etmektedir.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu