Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği tarafından Bigadiç Eti Maden Bor İşletme Müdürlüğünde çalışan erkek vatandaşlara “Kadına El Kalkamaz” mottosu kapsamında erkek eğitimi verilmiş, kadın vatandaşlara ise KADES uygulaması hakkında bilgilendirme yapılarak uygulamayı indirmeleri sağlanmıştır. Asayiş Şube Müdürlüğü emrinde görevli psikolog tarafından da “Öfke Kontrolü ve Stresle Başa Çıkma Yolları” hakkında bilgilendirme faaliyeti icra edilmiştir.
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/image-41.png)
![](https://marmaraoncuhaber.com/wp-content/uploads/2023/04/image-40.png)