Marmara Öncü Haber

Büyükşehir’e destinasyon dalında onur ödülü

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyükşehir’e destinasyon dalında onur ödülü
15 Nisan 2023 - 11:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Balıkesir’i en etkin bir şekilde tanıtmak için 26. EMITT fuarına katılan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Destinasyonlar dalında ‘26.yıl Onur Ödülü’nü aldı.

  1. Kez kapılarını açan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Balıkesir Büyükşehir Belediyesi de yerini aldı. İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuara katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir’in doğal güzelliklerini, kültürünü, tarihini, eşsiz sahillerini, turizm destinasyonları ve gastronomisini tüm dünyaya tanıttıklarını söyledi.

BALIKESİR’E ÖDÜL
Standıyla ve lezzetleriyle katılımcıların ilgisini çeken Büyükşehir Belediyesi, ‘ Destinasyonlar dalında tanıtım için bir araya gelerek en geniş, en etkin organizasyonu ve iş birliğini gerçekleştirerek fuarın başarısına katkıda bulunan 26.yıl Onur Ödülü ‘nü aldı.

ŞEHİR TANITIM İÇİN KENETLENDİ
Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, Güney Marmara Kalkınma Ajansı, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası, STK’lar gibi Balıkesir’in tüm dinamikleri birlik ve beraberlik içinde etkin bir şekilde şehrin tanıtımını gerçekleştiriyor. Peynir, zeytin ve ekmek çeşitleri, 30 çeşit ürünüyle meşhur Balıkesir Kahvaltısı, Coğrafi İşaretli ürünleri ile birbirinden güzel turizm destinasyonları hakkında da ziyaretçilere bilgiler aktarılıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu