Marmara Öncü Haber

KADIN-DER ‘DEN ” BENİ ANLA , BANA ANLAT” PROJESİNE TAM DESTEK

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KADIN-DER ‘DEN ” BENİ ANLA , BANA ANLAT” PROJESİNE TAM DESTEK
15 Haziran 2023 - 14:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KADIN-DER Toplum Gönüllüleri Vakfı çatısı altında düzenlenen Beni Anla Bana Anlat projesine tam destek vererek adından bir kez daha söz ettirdi.

KADIN-DER toplum yararına yürüttüğü çalışmalarına aralıksız devam ediyor. KADIN-DER, Toplum Gönüllüleri Vakfı çatısı altında, Aylin Güçlü, Benginur Sarıkaya, Simay Zengin, Zeynep Sağlam, Berfin Öztorun, Dijan Su Serin, İrem Aykurt yönetim ekibiyle ve 550 gönüllüyle yürütülen Beni Anla Bana Anlat projesine tam destek veriyor. Proje kapsamında Cezaevindeki kader mahkumu Kadın ve çocuklarına 150 parça giysi desteğinde bulundu. Desteklerinin devam ettiğini belirten KADIN-DER Başkanı Esen Ersoy, ” Dernek olarak Toplum Gönüllüleri Vakfı çatısı altında düzenlenen proje tam destek veriyoruz. Proje kapsamında Cezaevindeki kader mahkumu Kadın ve Çocuklarına giysi yardımında bulunuyoruz. 150 parça giysi desteğinde bulunduk. Desteğimiz devam ediyor. Projeye katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımız temiz ütülü giyilir durumda olan tişört, yelek, eşofman, terlik özellikle OYUNCAK, Çocuk ve büyükler için okuma kitaplarını derneğimize teslim edebilirler. Dernek olarak çalışmalarımız devam ediyor ve devam edecek”şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

dorokolomontodurunkibelekşisoryollaki tamaharoşi mikoloji fataaamilrok vilork morokarşzorfali porraki şıllitorriki pulliji filletulpu lullu